Off-topic

Ferie zimowe 2024 w Polsce! Terminy ferii zimowych!

Zbliża się magiczny czas ferii zimowych, kiedy młodzi i starsi mają okazję oderwać się od szkolnych obowiązków i codziennego zgiełku. W Polsce, ferie zimowe są jednym z najbardziej oczekiwanych okresów roku, dając możliwość na zimowe szaleństwo, odpoczynek i rodzinne wspólne chwile. Sprawdźmy, kiedy dokładnie te urocze dni zagoszczą w poszczególnych województwach.

Dokładne Terminy Ferii Zimowych 2024:

  1. województwa: dolnośląskie, mazowieckie, opolskie, zachodniopomorskie: Ferie zimowe rozpoczną się tutaj 15 stycznia i potrwają do 28 stycznia.
  2. województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie: Dla mieszkańców tego regionu ferie trwają od 22 stycznia do 4 lutego.
  3. województwa: lubelskie, łódzkie, podkarpackie, pomorskie, śląskie: Ferie zimowe zaczną się 29 stycznia i potrwają do 11 lutego.
  4. województwa: kujawsko-pomorskie, lubuskie, małopolskie, świętokrzyskie, wielkopolskie: Mieszkańcy tych województw cieszyć się będą feriami od 12 lutego do 25 lutego.

Warto planować zimowe aktywności i odpoczynek już teraz, biorąc pod uwagę dokładne terminy ferii zimowych w poszczególnych województwach. Niezależnie od tego, czy preferujesz górskie szaleństwo, relaks nad morzem czy zwiedzanie historycznych miejsc, Polska ma wiele do zaoferowania podczas tego magicznego okresu. Ciesz się feriami zimowymi 2024 z rodziną i przyjaciółmi, tworząc niezapomniane chwile!

Jaka jest Twoja reakcja?

Wow!
0
Super!
2
Lubię to!
0
Smutne!
0
Wrr!
0

Może Ci się również spodobać

Leave a Reply