KulturaWiadomości gminne

Pierwszy festiwal dmuchańców w Pawłowie

W dniach 16-18 marca br., Hala Sportowa w Pawłowie stała się areną radosnej zabawy dla najmłodszych. To właśnie tutaj odbył się pierwszy Festiwal Dmuchańców, który okazał się niezwykłym sukcesem, przyciągając ogromną liczbę dzieci i ich rodzin.

Organizatorzy w osobach: Marek Wojtas, wójt gminy Pawłów, Maciej Bidzinski – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Mirosław Kalista z Gminnego Klubu Sportowego Arka Pawłów postawili na sprawdzone atrakcje, instalując 6 dużych zamków dmuchanych z różnorodnymi zabawami dla maluchów.

– Z radością możemy podać, że liczba uczestników przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Przez okres festiwalu w wspólnej zabawie wzięło udział ponad 400 dzieci, które przybyły wraz z rodzicami. Wstęp na festiwal był całkowicie bezpłatny, co jeszcze bardziej zachęciło mieszkańców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu – podkreśla Marek Wojtas, wójt gminy Pawłów.
– Nie sposób było nie zauważyć uśmiechów na twarzach najmłodszych uczestników, którzy bawili się do woli na dmuchanych zamkach, przeżywając niezapomniane chwile. Rodzice również aktywnie uczestniczyli w zabawach, co dodatkowo podkreśliło atmosferę rodzinnego świętowania – podkreśla Maciej Bidziński – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie.

– Wielkie zainteresowanie tym wydarzeniem skłania nas do myśli o jego regularnym organizowaniu. Z pewnością warto będzie kontynuować tę inicjatywę, powtarzając festiwal co dwa-trzy miesiące. Następny z planowanych festiwali ma być zorganizowany z okazji Dnia Dziecka – dodaje wójt.

Pierwszy festiwal dmuchańców w Pawłowie okazał się nie tylko wyjątkową atrakcją dla dzieci, ale także doskonałą okazją do integracji społeczności lokalnej. Wartość tego rodzaju wydarzeń dla naszej gminy jest nieoceniona, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie pełne uśmiechu i radości na dmuchanych zamkach.

Jaka jest Twoja reakcja?

Wow!
0
Super!
0
Lubię to!
0
Smutne!
0
Wrr!
0

Może Ci się również spodobać

Więcej w:Kultura

Leave a Reply