InwestycjeWiadomości gminne

Remont pokrycia dachowego zakończony

Zakończyły się prace remontowe pokrycia dachowego na budynku Publicznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pawłowie.

10 sierpnia br. wójt gminy Pawłów, Marek Wojtas, w obecności skarbnika gminy, Haliny Pocheć, dokonał ważnego aktu podpisując umowę dotyczącą remontu pokrycia dachowego budynku Publicznej Szkoły Podstawowej w Pawłowie.

Fot. Piotr Maj

Zgodnie z podpisaną umową, zakres prac obejmował szeroki wachlarz działań, począwszy od robót rozbiórkowych, przez wykonanie nowego pokrycia dachowego, remont kominów ponad dachem, oraz drobne prace pozostałe. Wykonawcą tego znaczącego przedsięwzięcia została lokalna firma Roboty ogólnobudowlane i instalacyjne Grzegorz Zieja z Nieczulic. Przyjęta wartość prac, wynosząca 513 385,83 zł brutto, odzwierciedlała zobowiązanie do zapewnienia wysokiej jakości i profesjonalizmu w trakcie realizacji.
Termin zakończenia inwestycji został precyzyjnie określony i wynosił 4 miesiące od daty podpisania umowy, co oznaczało, że prace miały zostać zakończone do 10 grudnia tego roku. W kontekście terminu realizacji warto podkreślić, że prace zostały zakończone zgodnie z założeniami umowy. Do 10 grudnia br. pokrycie dachowe Publicznej Szkoły Podstawowej w Pawłowie zostało kompleksowo odnowione, a wszystkie prace remontowe zostały zakończone zgodnie z najwyższymi standardami. To ważne osiągnięcie, które przynosi korzyści nie tylko uczniom i kadrze szkoły, ale także całej społeczności lokalnej.

Fot. Piotr Maj

Fot. Piotr Maj

Warto podkreślić, że inwestycja została sfinansowana z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 6.5 „Rewitalizacja obszarów miejskich i wiejskich” Osi priorytetowej 6 „Rozwój miast” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Projekt noszący oznaczenie RPSW.06.05.00-26-0041/17, zatytułowany „Kompleksowa i wieloaspektowa rewitalizacja miejscowości Pawłów”, stał się integralną częścią długofalowej strategii rozwoju tej społeczności.

 

Jaka jest Twoja reakcja?

Wow!
0
Super!
0
Lubię to!
0
Smutne!
0
Wrr!
0

Może Ci się również spodobać

Więcej w:Inwestycje

Leave a Reply